Lezzetin Adresi
Restaurant

Restoran, menüsünde sıcak soğuk mezeler, ana yemekler, alkollü alkolsüz içecekler, ızgaralar bulunan ve 15 yılı aşkın süredir tatilcilere hizmet veren bir aile işletmesi. Hizmet kalitesi, yıllarca tecrübeli personellere sahip olmasına, deniz ürünlerinin genellikle günlük avlandığı bereketli Kekova sularına ve Kaş - Demre bölgelerinden her zaman taze olarak temin edilen malzemelere dayanıyor.


 

İşletme, deniz kıyısında oluşturan taş platform üzerine uygun aralıklarla yerleştirilmiş ahşap masa ve sandalyelerden oluşan mütevazi bir restoran. Aynı zamanda, Kale ve Simena Pansiyonlarının da sahipleri olan aile, sabah kahvaltılarını da yine bu alanda misafirlerine ikram ediyor. Böylelikle, pansiyon konukları, bu tecrübeli ekibin hizmet kalitesinden yararlanma şansı buluyor.

 

Özellikle, akşamın sessizliğinin ve huzurunun köye hakim olmaya başladığı saatlerde, restoran, denizden gelen genellikle hafif bir esinti ve yıldızların eşliğinde benzersiz bir atamosfere sahip oluyor. Sevdiklerinizle birlikte gecenin ilerleyen saatlerine dek bu harika ortamın tadını çıkarıp, günün sonunda, hemen restoranın hemen yakınında bulunan pansiyon odalarına kısa bir yürüyüş ile ulaşabilir ve dinlenmeye çekilebilirsiniz.

 

Saatler
  • Kahvaltı: 7.00 am – 11.00 am (günlük)

  • Öğlen: (günlük)

  • Akşam Yemeği: 6.30 pm - 10.00 pm (günlük)