Pansiyonumuzda 7 Adet 2 kişilik 2 adet 3 kişilik 1 adet de 1 kişilik odamız mevcuttur.

Bu küçücük eve 10 tane odayı nasıl sığdırdığımızı düşünüyorsunuz elbet.. Bu güzelliği bozmamak için elimizden geleni yaptık hem güzellik hem de daha çok misafir ağırlamak için ne gerekiyorsa yaptık

Odalarımız deniz manzaralı olup, hepsi de bir balkona bağlıdır ve klimalıdır. Balkonları değişik bir güzelliği barındırır. Burada kendinizi sorunlarınızdan soyutlayabilirsiniz.

Deniz tarafında masalarla donatılmış, çok büyük şemsiyelerin olduğu küçük bir teras bulunur. İstediğiniz zaman deniz turları yapmanız için botlar vardır. Buna ilaveten her türlü su kayağı aletleri de kiralayabilirsiniz. Eğer erken kalkarsanız doğmakta olan güneşle birlikte Akdenizin dingin ve huzur verici güzelliğini izleyebilirsiniz. Pansiyonun önündeki iskeleden , gelip geçen küçük balık sürülerini izlerken kendinizi sabahın serin suyuna atmamak için oldukça zorlanacaksınız. Belki de en güzeli hiç kendinizi zorlamayın ve sulara bırakın.

Artık iyice acıkmış olmalısınınz. Şimdi kahvaltı zamanı. Denizden çıkın ve iki adım sonra nefis bir kahvaltıya merhaba deyin. Merak etmeyin deniz oracıkta sizi bekliyor; istediğiniz zaman tekrar girebilirsiniz. Siz keyfinizce kahvaltınızı yapıni zaten birazdan kendinizi denizde bulursunuz.